Ponuka pre partnerov

GENERÁLNY/HLAVNÝ PARTNER: Predstavenie partnera pri otvorení konferencie, prípadne uvítací príhovor, príhovor pred večerným programom v rozsahu trvania podľa dohody, možnosť moderovať panelovú diskusiu, možnosť zúčastniť sa panelovej diskusie, firemné logo na 1. slide prezentácií (v PPT šablónach), firemné logo v tlačených materiáloch (pozvánka, program, menovka), firemné logo na prezentácii premietanej vo foyer, 4 voľné vstupy na konferenciu v celom rozsahu, možnosť Partners lounge – samostatný priestor určený partnerovi na prezentáciu, propagačný materiál / reklamný predmet do tašiek pre účastníkov (2 x A4), možnosť prezentácie partnera prostredníctvom darčeka pre účastníkov podľa dohody (tombola, súťaž alebo dotazník podľa výberu).

PARTNER: Predstavenie partnera pri zahájení konferencie, možnosť zúčastniť sa na panelovej diskusii, firemné logo na 1. slide prezentácií (v PPT šablónach), firemné logo v tlačených materiáloch (pozvánka, program), firemné logo na prezentácii, premietanej vo foyer, 2 voľné vstupy na konferenciu v celom rozsahu.

MEDIÁLNY PARTNER so záväzkom propagácie konferencie (min. 2x), firemné logo na 1. slide prezentácií (v PPT šablónach), firemné logo v tlačených materiáloch (pozvánka, program), 1 voľný vstup na konferenciu v celom rozsahu, firemné logo na prezentácii, premietanej vo foyer, propagačný materiál/reklamný predmet do tašiek pre účastníkov (1xA4).

ĎALŠÍ SPONZORI:  Sponzor jednotlivého bloku konferencie, sponzor večerného programu, sponzor coffee breaku, sponzor potlače blokov/ceruziek, sponzor dopravy, ubytovania, prípadne ďalšie možnosti podľa dohody s organizátorom.

V prípade záujmu o partnerstvo/sponzorstvo tejto konferencie kontaktujte: lucie.schweizer@r-p.sk alebo phladka@deloittece.com